
- Ovo događanje je prošlo.
Advent u Excelsioru: Najbolje tek dolazi
Od 09.12.2018. u 18:00 - 06.01.2019. u 23:30
Događanje Navigation
Adventski program u trajanju od 9.12.2018. do 6.1.2019. na Abakus Piano Baru hotela Excelsior omogućuje vam uživanje u prigodnom glazbenom programu te posebno pripremljenim pićima i slasticama. Uživajte u prigodno ukrašenom interijeru luksuznog hotela Excelsior i prepustite se duhu blagdana.
Program započinje paljenjem blagdanske rasvjete 9. prosinca, a nastavlja se svake večeri glazbom uživo na Abakus Piano baru i grijanoj terasi s koje se pruža najljepši pogled na povijesnu jezgru. Za sve posjetitelje ulaz na adventske koncerte je slobodan, uz besplatan parking u blizini hotela.
Hotel Excelsior će za ovu prigodu pripremiti bogati izbor tradicionalnih dubrovačkih slastica i blagdansku listu koktela. Svakoga dana od 18:00 do 20:00 iskoristite 30% popusta na cjelokupnu ponudu Abakus Piano Bara.
VIŠE O ADVENTU U HOTELU EXCELSIOR
